מכתבי קוראים

 

שגית היקרה!

ההצגה היתה נהדרת!

ואני גם קוראת את הספר!

רציתי לדעת למה התכוונת בשם השחר של גאיה? לשחר (החבר) או לבוקר?

יש לך עוד ספרים? אם כן, אני רוצה לקרא!!!!!!!!

באהבה,

מהגר

*

שלום שגית אמת

שמי חמוטל ואני בת 15 מירושלים.

ברצוני להודות לך על החוויה המרגשת שעברה עלי כשקראתי את "השחר של גאיה". זה ספר אמיתי וכנה וגאיה היא אמיתית ומרגשת ומתוקה ומעוררת הזדהות. הספר שלך ריגש אותי כמו שאף ספר לא ריגש אותי. אני רוצה לומר לך תודה כי כשקיבלתי אותו התחלתי לקרא ולשניה לא הפסקתי. קראתי ברציפות את כל 127 העמודים המופלאים האלה ולקחתי אותם איתי לכל מקום. במשך שעתיים צחקתי ובכיתי מהתרגשות עם כל מילה שעברתי. כולי תקווה שדמות מופלאה כמו גאיה קיימת במציאות.

שוב תודה רבה,

חמוטל

*

לשגית

קוראים לי רעות ואני לומדת בכיתה ח'.

המורה שלנו הביאה רק 18 ספרים ואני ישר לקחתי אחד וחיכיתי להגיע הביתה כדי לקרא, וכשהתחלתי לקרא אותו לא יכולתי להפסיק וזה אף פעם לא קרה לי! בקיצור, הספר מקסים! וזה גם מאד מתאים לגיל שלנו. אחרי הפגישה איתך ניגשתי אלייך ורציתי לשלוח לך ספר שגם אני כתבתי, אבל זה יקח לי זמן כי איבדתי אותו ואני צריכה לשחזר אותו.

תודה!

רעות

*

שלום שגית

שמי תום, אני לומדת בכיתה ח'. רציתי להגיד לך שמאד התרשמתי מספרך כל הכבוד לך שהחלטת לכתוב את הספר, אני מעריכה אותך על היוזמה הזאת כי בדך כלל מאד קשה לספר סיפור כזה החוצה. הרבה פעמים חשבתי להעניק לך צל"ש בזכות הדברים שהזכרת וגם בזכות הצורה שבה התיחסת למחלה. איך שכל הזמן ניסית להאמין שיהיה בסדר. אני לא חושבת שאם הייתי במצבך הייתי מצליחה לחשוב שיהיה טוב ולא לאבד תקווה. אם הייתי במקומך הייתי נורא כועסת על אלוהים .חוץ מזה יש לי כמה שאלות: האם שחר הוא אמיתי? האם את נשואה לו היום? אולי את מקיימת איתו קשר ידידותי?

תודה על הכל

תום

*

שלום שגית,

קוראים לי גיל ואני בכיתה ח'.

אני לומדת בבית הספר החקלאי "כדורי" ולפני זמן מה העברת לנו הרצאה.

לאחר ההרצאה שלך הדבר שהעסיק אותי הוא איך אני קוראת את הספר"השחר של גאיה",בשבוע האחרון ביקשתי מאמי שתרכוש אותו עבורי.

התחלתי לקרוא אותו היום ולא הצלחתי להפסיק אני כבר בפרק השלישי.

הספר נגע בי אישית, הרגשתי שיש המון רגעים דומים לי ולגאיה כמו השיחות עם אלוהים,הפחד מה הסביבה תגיד ועוד המון רגעים שפשוט אמרתי:"וואו זה קורה גם לי."

לשנה הבאה אנחנו צריכים לכתוב דוח קריאה וללא ספק זהו הספר שאני הולכת לכתוב עליו.

אני מאוד בררנית בספרים והספר הזה פשוט מצוין הוא מותח,מרגש,משמח….

אז זהו פשוט רציתי לספר לך שהספר מדהים ואני מאוד מאוד אוהבת אותו!!!

גיל.